Ingram Micro představil sjednocující program CloudBlue Connect

Nová platforma je určená ke sjednocení řízení prodejních kanálů a uvolnění kapacit vendorů a poskytovatelů služeb. Nabídne totiž automatizaci časově náročných úkolů jako je správa smluv.

Ingram Micro představil sjednocující program CloudBlue ConnectSpolečnost Ingram Micro odhalila svůj celosvětový program CloudBlue Connect, obsáhlou produktovou platformu, od které si slibuje sjednocení správy kanálů pro dodavatele a poskytovatele služeb a snížení nákladů spojených s uváděním produktů na trh.

Program by měl partnerům umožnit používat jediný systém pro správu kanálů zaměřených na uvádění produktů na trh – ať už přímých či nepřímých – a zároveň poskytovat podporu tradičním digitálním produktům i službám na bázi předplatného.

Nová platforma, provozovaná cloudovou divizí společnosti, podle Ingramu Micro automatizuje časově náročné úkoly, jako je správa smluv i informací o produktech, plnění, využití služeb a předplatném.

Vendoři i poskytovatelé služeb dlouhodobě zápasili se správou množství platforem pro spolupráci a byli nuceni investovat obrovské množství prostředků vývoje a údržby,“ říká Tarik Faouzi, viceprezident CloudBlue.

CloudBlue Connect pomůže vendorům uvolnit kapacity na to, co umí nejlépe – inovovat. Poskytovatelé služeb zase získají prostor pro to, aby mohli svým zákazníkům poskytovat ještě větší hodnotu,“ upřesnil Faouzi.

Nonstop přístup k automatizovaným procesům

Ingram Micro uvádí, že platforma s automatizovanými procesy funguje nepřetržitě. Platofrmu je navíc možné integrovat s jakýmkoli obchodním systémem (i s řešeními třetích stran), včetně platformy CloudBlue Commerce.

Vedle podpory nezávislých dodavatelů softwaru (ISV) si klade za cíl rozvíjet byznys i výrobců originálních zařízení (OEM) a partnerů, kteří mají zájem zdigitalizovat a zpeněžit své vlastní IP služby.

Takoví vendoři mohou používat CloudBlue Connect jako vstupní bránu na trh, která jim pomůže expandovat s nízkými vstupními náklady,“ uzavřel Faouzi.

Zdroj: IDG News Service
Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře