Ingram Micro oslavil 40 let na trhu, poděkoval zaměstnancům i zákazníkům

Pobočky Ingramu Micro po celém světě oslavují 40. výročí založení společnosti. V České republice strávil místní tým pod vedením country managera Andreie Racotei den plný oslav v prostorách kanceláře i mimo ni.

Ingram Micro oslavil 40 let na trhu, poděkoval zaměstnancům i zákazníkůmSpolečnost Ingram Micro oslavila 16. 7. 2019 výročí 40 let od svého založení. Celé léto tak probíhají oslavy v pobočkách firmy po celém světě, a to jako poděkování zaměstnancům, zákazníkům a obchodním partnerům z minulosti i současnosti.

Dosažení 40 let úspěchu je v dnešním rychle se rozvíjejícím podnikatelském prostředí velkým úspěchem,“ řekl Alain Monie, CEO společnosti Ingram Micro. Dnes firma působí přibližně ve 160 zemích světa.

Oslavy výročí probíhají ve všech kancelářích společnosti Ingram Micro po celém světe včetně Ingram Micro Czech Republic, která se zařadila pod značku Ingram Micro v lednu 2017 a to díky akvizici evropských poboček distributora RRC.

V České republice došlo k oslavě 30. 7. 2019, kdy celý tým pod vedením country managera Andreie Racotei strávil den plný oslav nejen v prostorách kanceláře.

Zdroj: Ingram Micro

Úvodní foto: Ingram Micro

Komentáře