Ingram Micro navazuje spolupráci se specialistou na RPA UiPath

Distributor rozšiřuje zaměření na robotiku a zvyšuje tak povědomí o společnosti UiPath v rámci svého celosvětového partnerského kanálu.

Ingram Micro navazuje spolupráci se specialistou na RPA UiPathSpolečnost Ingram Micro oznámila globální spolupráci se společností UiPath, jež se zaměřuje na podnikovou a robotickou automatizaci procesů (RPA).

RPA je důležitou součástí digitální transformace společnosti. Prostřednictvím rostoucí divize Advanced Solutions jsme s UiPath připraveni podpořit naše partnery při zavádění řešení a dát jim tak příležitost k dalšímu růstu,“ řekla Sabine Howest, viceprezidentka pro globální zapojení partnerů Ingram Micro.

Ingram Micro a UiPath jsou organizace založené na partnerství, které se společně zavázaly k neustálým investicím, které by měly vést k větší diferenciaci služeb a výjimečnému růstu našich partnerů,“ uvedl Thomas Hansen, finanční ředitel společnosti UiPath.

Jsme nadšeni, že můžeme rozšířit naše úspěšné vztahy se společností Ingram Micro po celém světě a těšíme se, že pomůžeme partnerům vydělávat na tržním potenciálu RPA,“ dodal.

Tým Ingramu Micro a tým odborníků UiPath jsou připravení partnerům pomoci v průběhu celého obchodu, včetně identifikace příležitostí, poradenských služeb, licencování a školení.  Portfolio UiPath je nyní k dispozici partnerům Ingram Micro po celém světě.

Zdroj: Ingram Micro

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře