Ingram Micro je distributorem výukových notebooků a tabletů Skool

Produkty nizozemského výrobce jsou dostupné u německé pobočky distributora, která obsluhuje i český trh. Zařízení spolupracují se sadou Intel Education Software pro vytvoření interaktivní třídy.

Ingram Micro je distributorem výukových notebooků a tabletů SkoolNěmecké pobočka společnosti Ingram Micro se k 1. 12. 2014 stala distributorem výukových řešení nizozemského výrobce Skool. Ten nabízí řadu notebooků a tabletů, speciálně určených pro využití ve vzdělávání. Distributor chce nabídkou oslovit vzdělávací instituce.

Produkty Skoolu dokáží podle distributora ve spolupráci se sadou Intel Education Software snadno vytvořit interaktivní třídu, kde studenti i učitel pracují a učí se pomocí osobních zařízení.

Příkladem produktu v nabídce nizozemské firmy je SkoolPad (na fotografii), zařízení typu 2 v 1, které je odolné vůči pádu s postříkání vodou a nabízí dotykové vlastnosti pro ovládání rukou i perem.

S naším novým partnerem dokážeme lépe reagovat na potřeby segmentu vzdělávání,“ uvedl Michael Wittel z Ingram Micro Europe.

Vlastnosti SkoolPadu z něj ve spojení s Intel Education Software dělají plnohodnotný pracovní nástroj pro celý školní den.“

Německá pobočka Ingram Micro obsluhuje i český a slovenský trh. Více informací včetně kontaktů najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: Ingram Micro

Úvodní foto: Skool

Komentáře