Ingram Micro je distributorem tiskových řešení společnosti Custom Group

Distribuční smlouva pro region EMEA zahrnuje terminály typu all-in-one, čtečky čárových kódů, samoobslužné/kioskové tiskárny, POS tiskárny a tiskárny štítků společnosti Custom Group.

Ingram Micro je distributorem tiskových řešení společnosti Custom GroupSpolečnost Custom Group, oznámila, že uzavřela distribuční smlouvu se společností Ingram Micro. Dohoda zahrnuje především produkty profesionálních tiskových řešení, skenovacích a zobrazovacích systémů, mobilních počítačů a také služeb.

Custom Group se zaměřuje především na oblasti maloobchodu, pohostinství, veřejnou dopravu a logistiku, bankovnictví a finance, výrobu, loterii a sázky, samoobslužné a informační kiosky nebo letiště.

V nabídce Ingram Micro jsou nyní terminály typu all-in-one, čtečky čárových kódů, široké portfolio samoobslužných a kioskových tiskáren, POS tiskáren a tiskáren štítků z produkce společnosti Custom Group.

Jsme nadšeni, že jsme uzavřeli distribuční kontrakt se společností Ingram Micro a jsme připraveni posílit naši pozici v regionu EMEA“, řekl Davide Guerra, chief marketing & business transformation officer společnosti Custom Group.

 „Široká škála maloobchodních produktů, kterou Custom nabízí, posiluje naše portfolio POS a pomáhá nám rozšířit možnosti řešení našim partnerům,“ uvedl Mark Cheetham, ředitel DC/POS společnosti Ingram Micro pro region EMEA.

Zdroj: Ingram Micro

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře