Ingram Micro je distributorem Ergonomic Solutions v severní a východní Evropě

Ingram Micro rozšiřuje portfolio produktů pro pokladní systémy. Nově se stal distribučním partnerem Ergonomic Solutions pro regiony Beneluxu, severských zemí a východní Evropy včetně Balkánu a pobaltských států.

Ingram Micro je distributorem Ergonomic Solutions v severní a východní EvropěSpolečnost Ergonomic Solutions, jež se zabývá řešeními pro mobilitu pro prodejní místa, platební systémy a servisní provozovny oznámila, že uzavřela distribuční smlouvu se společností Ingram Micro.

Ingram Micro bude dle smlouvy vystupovat v roli distribučního partnera pro regiony Beneluxu, severských zemí a východní Evropy, a to včetně Balkánu a pobaltských států.

Společnost Ergonomic Solutions si od spolupráce slibuje posílení působení právě v severských zemích a východní Evropě, a od distribučního partnera očekává, že jí v těchto regionech zajistí podporu a rozvoj příležitostí.

Páteř partnerské nabídky Ergonomic Solutions tvoří program Space Program, jehož cílem je vytvořit globální ekosystém partnerů, kteří v rámci ucelené nabídky zákazníkům budou dodávat instalační řešení pro technologie, a to pro statické i mobilní aplikace.

Produkty společnosti Ergonomic Solutions jsou skvělým doplňkem komplexního portfolia produktů pro pokladní systémy společnosti Ingram Micro,“ uvedl Mark Cheetham, ředitel DC/POS ve společnosti Ingram Micro EMEA.

Zdroj: Ingram Micro

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře