Ingram Micro expanduje na trhu regionu EMEA s produkty značky Poly

Značka Poly, která vznikla spojením společností Plantronics a Polycom v roce 2018, působí na trhu globální komunikace a nabízí specializovaná hlasová a video řešení.

Ingram Micro expanduje na trhu regionu EMEA s produkty značky PolySpolečnost Ingram Micro oznámila, že získala distribuční kontrakt se společností Poly, jež se zabývá globální komunikací. Smlouva je platná v regionu Evropy, Blízkého Východu a Afriky.

Poly je novým obchodním názvem společností Plantronics a Polycom, které oznámily svou akvizici v roce 2018. Díky tomuto spojení dostala společnost Ingram Micro možnost stát se jedním z regionálních distributorů značky Poly.

Jsme velmi potěšeni, že právě naše nabídka zvítězila a pomohla tak rozšířit vztahy s tímto výjimečným dodavatelem,“ uvedl ke spolupráci Jacek Murawski, viceprezident společnosti Ingram Micro pro globální partnerství.

Společnost Poly nabízí hlasové a video řešení, které skvěle doplňuje naši nabídku a pomáhá k dalšímu rozvoji naší společnosti. Ingram Micro intenzivně investuje do specializovaného trhu UCC na celosvětové úrovni,“ dodal Murawski.

Zdroj: Ingram Micro

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře