Infor vstupuje koupí Saleslogix do segmentu cloudového CRM

Saleslogix SaaS CRM obohatí nabídku Inforu v oblasti řízení vztahů se zákazníky. Infor chce do získané technologie investovat další prostředky.

Infor vstupuje koupí Saleslogix do segmentu cloudového CRMSpolečnost Infor ohlásila uzavření smlouvy o odkupu společnosti Saleslogix, výrobcem cloudového softwaru pro řízení vztahů se zákazníky (CRM).

CRM řešení Saleslogix se stane součástí sady řešení Infor CRM, čímž se Infor stane hráčem na trhu cloudových CRM řešení. Zároveň získá funkcionalitu pro prodej a služby nabízenou v rámci Infor CloudSuite.

Infor oznámil, že plánuje významné investice do produktu s cílem dosažení vyšší škálovatelnosti, lepšího uživatelského rozhraní a integrované odvětvové funkcionality.

Naše společnost nyní dokáže podporovat kompletní procesy řetězce od poptávky k nabídce, od kontaktování zákazníka až po doručení objednávky prostřednictvím integrace marketingových a prodejních procesů s plánování dodavatelského řetězce, plánováním prodeje a provozu a rozvrhováním výroby v reálném čase,“ uvedl Charles Phillips, výkonný ředitel společnosti Infor

Detaily akvizice, která by měla být uzavřena během příštích několika týdnů, nebyly zveřejněny.

Zdroj: Infor

Úvodní foto: © spiral - Fotolia.com

Komentáře