Infor rozšiřuje svou českou a slovenskou partnerskou síť o tři nové hráče

Společnosti EG – Expert, Sophia Solutions a Aplis Solutions budou pokrývat potřeby českých a slovenských zákazníků v oblasti EAM řešení, business intelligence a ERP systémů.

Infor rozšiřuje svou českou a slovenskou partnerskou síť o tři nové hráčeSpolečnost Infor oznámila rozšíření své partnerské sítě v České republice a na Slovensku o tři nové partnery: EG – Expert, Sophia Solutions a Aplis Solutions. Infor chce tímto lépe reagovat na poptávku po digitalizaci a průmyslu 4.0 u českých a slovenských zákazníků.

EG – Expert je softwarová firma, která již více než 20 let vyvíjí a implementuje řešení pro klienty ze segmentu veřejných služeb, zejména elektroenergetiky, teplárenství a vodárenství, ale také pro velké průmyslové areály.

Sophia Solutions nabízí řešení v oboru podpory rozhodování a manažerských informačních systémů. Společnost se zaměřuje na pokročilé datové analýzy, datové predikce a reporting, stejně jako na corporate performance management.

Aplis Solutions pak bude dodávat řešení Infor v oblasti podnikových informačních systémů a vyspělého plánování výroby. Aplis má stabilní tým vývojářů a konzultantů a více než 20 let dodává a rozvíjí vlastní integrační a BPM platformu APLISO.

Zdroj: Infor

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře