Infor posiluje v odvětví výroby, kupuje Lighthouse Systems

Vlajkovou lodí Lighthouse Systems je řešení Shopfloor-Online, které pomáhá výrobním společnostem řídit a zefektivňovat výrobní operace v oblasti řízení výrobní linky, kvality, zásob a údržby.

Infor posiluje v odvětví výroby, kupuje Lighthouse SystemsSpolečnost Infor oznámila akvizici Lighthouse Systems, dodavatele softwaru pro řízení výrobních operací (MES – Manufacturing Execution System). MES řešení společnost bude možné plně integrovat se systémy Infor CloudSuite ERP.

Infor očekává, že tak bude moci zákazníkům chystajícím se na implementace ERP a MES systému nabídnout jedno integrované řešení, jež významně zkrátí návratnost investice. Finanční detaily akvizice nebyly zveřejněny.

MES jsou kritickou součástí výrobních organizací, které potřebují konzistentní data a přehled o svých výrobních operacích v reálném čase,“ řekl Kevin Samuelson, výkonný ředitel společnosti Infor.

Integrací těchto funkčností s odvětvově-specifickými ERP systémy nám pomůže poskytovat ještě výkonnější řešení výrobcům, kteří hledají nejefektivnější způsob digitalizace svých operací,“ doplnil.

Řešení Shopfloor-Online od Lighthouse Systems poskytuje možnosti chytré výroby díky integraci všech výrobních operací do centrálního softwarového systému s nepřetržitou dostupností.

Systém, který může být nasazen jak on-premise, tak v cloudu, propojuje organizaci jednotným tokem kritických dat nejen na úrovní výrobních prostředí, ale napříč celým podnikem.

Zdroj: Infor

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře