Infor posiluje prodejní kanál v ČR, uzavírá partnerství se společnostmi Mazeppa a ITeuro

Obě společnosti budou na český trh dodávat řešení Infor LN. ITeuro je dlouholetý partner Inforu, v případě společnosti Mazeppa šlo o nové navázání spolupráce.

Infor posiluje prodejní kanál v ČR, uzavírá partnerství se společnostmi Mazeppa a ITeuroSpolečnost Infor oznámila, že rozšířila svůj partnerský kanál o společnost Mazeppa, která bude na český trh dodávat řešení Infor LN (CloudSuite Industrial Enterprise). Infor zároveň posílil spolupráci s firmou ITeuro, která také rozšířila své portfolio řešení Infor o dodávky systému Infor LN.  

Mazeppa Consulting CZ je 100% pobočkou mateřské společnosti Mazeppa Norway, jejím cílem je podpora mezinárodních zákazníků stejně jako pomoc novým zákazníkům při implementaci ERP řešení v regionu střední a východní Evropy.

V řešeních Infor LN a v cloudových aplikacích Infor vidíme v regionu střední a východní Evropy velký potenciál,“ řekl Štěpán Ludvík, ředitel Mazeppa Consulting CZ.

Naším cílem je být blíže mezinárodním zákazníkům, kteří mají své pobočky v regionu střední Evropy, a také oslovit potencionální nové zákazníky v tomto regionu. A v neposlední řadě využít lokální lidské zdroje pro globální implementační projekty,“ dodal.

ITeuro je dlouholetým partnerem společnosti Infor v České republice a na Slovensku, kam dodává ERP systém Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) či konfigurátor Infor CPQ.

ITeuro je dlouholetý a rostoucí partner firmy Infor na českém trhu, proto jsme se rozhodli rozšířit naše portfolio o další řešení, které vhodně doplní současné produkty a služby,“ uvedl Petr Boháč, ředitel společnosti ITeuro.

Zdroj: Infor

Úvodní foto: © Andres Rodriguez - Fotolia.com

Komentáře