Infobox a Proofpoint z portfolia Veracompu rozšiřují svůj záběr na trhu

Výrobci Infoblox a Proofpoint z portfolia Veracompu oznámili akvizice dalších společností. První kupuje SnapRoute, odborníka přes cloud, druhý zase získá ObserveIT, globálního lídra v oblasti vnitřních hrozeb.

Infobox a Proofpoint z portfolia Veracompu rozšiřují svůj záběr na trhuSpolečnost Veracomp upozornila na akvizice provedené výrobci z jejího portfolia. Firma Infoblox koupila SnapRoute, specialistu na cloudová řešení, společnost Proofpoint zase získala lídra v oblasti vnitřních hrozeb ObserveIT.

Infoblox rozšíří pole působnosti – společnost SnapRoute totiž vyvinula systém Cloud-Native Network Operating System. Firma si od tohoto kroku slibuje posílení vlastního řešení, cloudové platformy BloxOne.

Díky akvizici technologií SnapRoute urychlí Infoblox vývoj a distribuci dalších doplňků a služeb k platformě. Zároveň se tak připravuje na budoucnost, která se podle analytiků ponese ve znamení cloudu a SaaS.

Proofpoint si od akvizice v hodnotě 225 milionů dolarů slibuje posílení v oblasti prevence ztráty dat (DLP). S pomocí ObserveIT plánuje nabídnout specializované bezpečnostní řešení proti pokročilým hrozbám pro podnikový sektor.

Zdroj: Veracomp

Úvodní foto: andranik123 @ fotolia.com

Komentáře