Imation rozšířilo produktovou řadu E svých systémů Nexsan

Nové řešení z řady Nexsan E-Series cílí na oblast médií a zábavy.

Imation rozšířilo produktovou řadu E svých systémů NexsanSpolečnost Imation oznámila rozšíření produktové řady úložišť Nexsan E-Series. Speciální konfigurace cílí na oblasti médií a zábavního průmyslu, které čelí měnícím se potřebám uchovávání dat, související např. s postprodukčními úpravami nebo potřebou vytvořit společné úložiště dat pro velké množství uživatelů najednou nebo pro celosvětové publikum.

Imation u produktů E - Series vyzdvihuje následující vlastnosti:

  • Hustota disků - kombinačně a výkonově optimalizované HDD a SSD disky v jednom systému; až 72TB v 2U, 240TB v 4U a 2.88PB na rack.

  • Pružné ukládání dat – inovativní mechanická a antivibrační konstrukce obsahující Cool Drive Technology má za úkol zvýšit spolehlivost a výkon systému.

  • Úspora energie – Technologie Nexsan AutoMAID umožňuje snížit spotřebu energie až o 87 %, čímž má pomoci snížit provozní náklady a prodloužit celkovou životnost systému.

  • Hodnota – Řešení podle výrobce nabízejí snadné použití, spolehlivost a energetickou i postorovou efektivitu. Řešení je možné škálovat bez nutnosti výměny celého řešení.

Value-added distributorem storage systémů Nexsan pro ČR a SR je společnost Veracomp.

Zdroj: Veracomp
Úvodní foto: Imation

Komentáře