Igor Matejov nastoupil do Mall Group na nově vzniklou pozici komerčního ředitele

Úspěšný růst Mall Group s sebou nese nové výzvy spojené se řízením, na které skupina zareagovala vytvořením nové divize Commercial. Její vedení svěřila Igoru Matejovovi, který přišel ze společnosti McKinsey.

Igor Matejov nastoupil do Mall Group na nově vzniklou pozici komerčního řediteleNejužší vedení skupiny Mall Group získává posilu v podobě Igora Matejova, který nastoupil na nově vytvořenou pozici chief commercial officer. Nově vzniklá divize Commercial se pod Matejovovým vedením zaměří na 360° pohled na zákazníka.

Igor Matejov strávil přes 15 let na seniorních manažerských pozicích a většina jeho úkolů souvisela s transformací obchodní strategie a vnitřního fungování firmy. Čtyři roky například působil na pozici COO v polském T-Mobilu.

Spolupráci s Mall Group zahájil Igor Matejov už v roce 2017, když se coby poradce společnosti McKinsey podílel na návrzích transformačních iniciativ. Nyní bude jeho cílem provést úspěšnou transformaci v rámci světa e-commerce.

Růst naší skupiny s sebou nese výzvy v oblasti jejího řízení, a to je i důvod, proč vznikla nová pozice chief commercial officer, které se ujímá Igor Matejov,“ shrnul CEO skupiny Mall Group Jakub Havrlant.

Zdroj: Mall Group

Úvodní foto: Mall Group

Komentáře