Igor Hendrych je ředitelem divize digitálních služeb v Canonu

Dosavadní šéf provozu v Canon Business and Information Services se postavil za kormidlo celé divize, kterou bude řídit na českém i slovenském trhu. Uvolněnou pozici provozního ředitele obsadil Jan Řiháček.

Igor Hendrych je ředitelem divize digitálních služeb v CanonuSpolečnost Canon Czech Republic & Slovakia oznámila  personální změny ve svém vedení. Igor Hendrych (na snímku) nově zastává pozici ředitele divize Canon Business and Information Services pro ČR i SR a bude řídit její akvity zaměřené na outsourcing digitálních služeb.

Igor Hendrych začínal v Canonu, resp. v tehdejším Océ, před více než deseti lety na pozici junior operations managera a po třech letech povýšil do funkce senior operations manager se zaměřením na největší zákazníky v oblasti služeb. Od roku 2013 pak řídil provoz celé divize.

Hendrychovu dosavadní funkci provozního ředitele divize Business and Information Services Canon CZ/SK převzal Jan Řiháček, který ve společnosti působí tři roky a do této chvíle zastával pozici senior operations manager se zaměřením na velké projekty.

Zdroj: Canon, LinkedIn

Úvodní foto: Canon

Komentáře