ICZ, T-mapy, eMan a Servodata dodaly vítězné zakázky soutěže IT projekt roku 2014

Letošní ročník soutěže měl hned tři vítěze. Společnost ICZ dodala aplikaci eSestra pro pražskou Ústření vojenskou nemocnici, společnost T-mapy dodala řešení PUPík pro jihlavský magistrát, a eMan a Servodata připravily pro společnost Bohemia Energy aplikaci pro uzavírání smluv na tabletu.

ICZ, T-mapy, eMan a Servodata dodaly vítězné zakázky soutěže IT projekt roku 2014Česká asociace manažerů informačních technologií (CACIO) vyhlásila vítězné projekty 12. ročníku soutěže IT projekt roku. Jména vítězů zazněla na slavnostním setkání, které proběhlo 15. 10. na půdě Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

O první místo se podělily hned tři projekty, a sice eSestra Ústřední vojenské nemocnice a FN Praha (dodavatelem byla společnost ICZ), PUPíkMagistrátu města Jihlavy (dodavatel T-mapy) a řešení společnosti Bohemia Energy pro uzavírání smluv prostřednictvím tabletů (dodavatelé eMan a Servodata).

Prezentace na půdě Poslanecké sněmovny byly potvrzením vysoké úrovně nejen vítězných, ale všech finálových projektů. Soutěž IT projekt roku si za dobu své existence vydobyla renomované postavení a plní svůj cíl, tedy zviditelňovat kvalitně realizované, společensky prospěšné, zajímavé a inovativní IT projekty,“ uvedl předseda CACIO Miroslav Hübner.

Vítězné projekty soutěže IT projekt roku 2014:

  • Aplikace eSestra, zadavatel: Ústřední vojenská nemocnice, FN Praha; dodavatel: společnost ICZ

  • PUPík – Připomínkování územních plánů on-line, zadavatel: Magistrát města Jihlavy; dodavatel: T-mapy

  • Řešení pro uzavírání smluv prostřednictvím tabletů, zadavatel: Bohemia Energy; dodavatelé: eMan, Servodata

Ostatní finálové projekty, 4. až 8. místo:

  • MKN Kódování, zadavatel: FN Plzeň; dodavatel: ICZ

  • Transparency Platform, zadavatel: European Network of Transmission System Operators for Electricity; dodavatel: Unicorn Systems

  • AP CMÚ, zadavatel: Centrum mezistátních úhrad; dodavatelé: Aquasoft, Styrax

  • GeoFun, zadavatel Českomoravské pomezí; dodavatel: World Media Partners

  • MVNO (Mobile Virtual Network Operator), zadavatel: ČEZ ICT Services; dodavatel: Mibcon, Indra ČR

Přihlášky do dalšího ročníku soutěže lze podávat do 31. ledna 2016. Soutěž bude tentokrát rozšířena o cenu sdružení CNZ (Co po nás zbude) za přínos v oblasti dlouhodobého uchování informací a cenu ČIMIB (Český institut manažerů informační bezpečnosti) za přínos v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Výzva k přihlášení do soutěže včetně přihlášky je dostupná na webu cacio.cz/2015/.

Zdroj: CACIO
Úvodní foto: CACIO

Komentáře