IBM uvolnilo dvě sady kódů a nástrojů pro vývojáře pokročilých řešení

Výrobce nově nabízí dvě bezplatné sady kódů a nástrojů IBM Code Patterns a Bot Asset Exchange, které mají vývojářům usnadnit práci a ušetřit jim čas strávený prohledáváním dokumentací.

IBM uvolnilo dvě sady kódů a nástrojů pro vývojáře pokročilých řešeníSpolečnost IBM uvolnila dvě sady volně přístupných kódů, které mají usnadnit práci vývojářům. První sada s názvem IBM Code Patterns obsahuje přes 120 vzorů pro přípravu nejrůznějších aplikací, zatímco druhá sada s názvem Bot Asset Exchange je primárně určena k vývoji botů.

IBM Code Patterns má vývojářům pomoci s budováním aplikací využívajících umělou inteligenci, blockchain, mikroslužby, analytiku, internet věcí, virtuální realitu a řadu dalších moderních nástrojůl Obsahuje balíčky kódů a zdroje včetně schémat architektur.

Jejím cílem je ušetřit vývojářům práci se zdlouhavým procházením kódových databází a dokumentace. Sada je dostupná bezplatně, ale IBM doufá, že je vývojáři použijí v rámci jeho cloudových služeb.

Druhá sada Bot Asset Exchange pak nabízí konverzační logiku pro vývoj botů. Vývojáři ji mohou využít pro vytváření chatbotů, aplikací pro internet věcí a systémy pro virtuální realitu. Obě sady jsou dostupné na webu IBM Developer Works.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © Sergey Nivens - Fotolia.com

Komentáře