IBM rozšiřuje portfolio kontejnerových strategií, kupuje společnost BoxBoat

Hybridní cloudová konzultační společnost BoxBoat disponuje vysoce kvalifikovanými techniky v oblasti open source i Kubernetes. IBM by měla pomoci s modernizací cloudu s využitím kontejnerizace.

IBM rozšiřuje portfolio kontejnerových strategií, kupuje společnost BoxBoatSpolečnost IBM oznámila plány na nákup společnosti BoxBoat Technologies, jež se zabývá poradenstvím v oblasti DevOps a podnikovým poskytováním služeb s certifikací Kubernetes.

BoxBoat by měl rozšířit portfolio kontejnerových strategií a implementačních služeb IBM a urychlit globální přijetí Red Hat OpenShift.

Naši klienti vyžadují cloudovou architekturu, která jim umožňuje provoz napříč tradičním IT prostředím, v privátním cloudu a veřejných cloudech. To je jádrem našeho přístupu k hybridnímu cloudu,“ řekl John Granger, viceprezident IBM pro hybridní cloudové služby.

Spojení s IBM nám umožní realizovat sdílenou vizi pomoci klientům inovovat úspěšným nasazením kontejnerových aplikací on-premise a do cloudu,“ doplnil Tim Hohman, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti BoxBoat.  

Tým společnosti BoxBoat se dle IBM skládá z vysoce kvalifikovaných techniků s průměrem devítiletých zkušeností v oboru, aktivních přispěvatelů open source, správců Kubernetes, vývojářů aplikací Kubernetes a odborníků na automatizaci.

Jejich kvalifikovaní pracovníci mají podle společnosti certifikace cloudových ekosystémů v technologiích Amazon Web Services, Docker, GitLab, Google Cloud Platform, Hashicorp, Kubernetes a Microsoft Azure.

Zdroj: IBM

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře