IBM posiluje v oblasti automatizace obchodních procesů, kupuje myInvenio

Akvizice je dalším krokem IBM v rámci plánů společnosti poskytovat zákazníkům komplexní sadu automatizačních schopností založených na umělé inteligenci pro automatizaci podnikání.

IBM posiluje v oblasti automatizace obchodních procesů, kupuje myInvenioSpolečnost IBM oznámila, že uzavřela dohodu o převzetí italské firmy myInvenio, která se soustředí na oblast automatizace podnikových procesů. Technologický gigant tímto krokem plánuje rozšířit svou nabídku o automatizační řešení založené na technologii AI.

Technologie myInvenio pomocí analýzy historických dat o provádění procesů pomáhá podnikům určovat, kde lze využít robotickou automatizaci procesů (RPA), automatizovaná rozhodnutí, modely AI a další formy automatizace.

IBM plánuje integrovat funkce myInvenio do svého automatizačního portfolia vedle řešení IBM Cloud Park for Business Automation, hybridního cloudového softwaru pro nasazování AI při transformaci obchodních procesů.

Předpokládá se, že funkce myInvenio by mohly být k dispozici také obchodním partnerům IBM a IBM Global Business Services Automation. Transakce by měla být dokončena na konci tohoto čtvrtletí, finanční podmínky nebyly zveřejněny.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře