IBM a Red Hat spouští tržiště pro hybridní cloudové aplikace

Portál Red Hat Marketplace je k dispozici zákazníkům, kteří chtějí vytvářet nativní cloudové aplikace ve veřejných a soukromých cloudových prostředích. Náročnější partneři mohou využít prémiový Red Hat Select.

IBM a Red Hat spouští tržiště pro hybridní cloudové aplikaceSpolečnosti IBM a Red Hat otevřely virtuální tržiště Red Hat Marketplace.To je určené pro zákazníky, kteří chtějí budovat, nasazovat a spravovat hybridní cloudové aplikace ať už lokálně, nebo v multicloudových prostředí.

Portál umožňuje zákazníkům vyhledat a nakoupit nástroje a služby, které potřebují k vytváření nativních cloudových aplikací ve veřejných a soukromých cloudových prostředích, to vše na jednom místě.

Jádrem Red Hat Marketplace by měly být nabídky certifikované pro řešení Red Hat OpenShift a Kubernetes Operator Framework, které lze využít v jakémkoli cloudu. Celkem by mělo být v nabídce přes 50 komerčních produktů od 12 partnerů.

Partneři přitom podnikají v různých oblastech od zabezpečení a umělé inteligence až po strojové učení. K dispozici budou i řešení nezávislých prodejců softwaru, jako například Anchore, MemSQL či StorageOS.

Soukromé tržiště pro náročné partnery

K dispozici bude též soukromé tržiště Red Hat Select, které bude pod správou IBM a bude cílit na společnosti, které chtějí vytvářet přizpůsobené aplikace s předem schváleným softwarem a službami.

Prémiová služba Select pak umožní zákazníkům sledovat využití a výdaje veškerého softwaru nasazeného v hybridních cloudových prostředích podle oddělení.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © Andres Rodriguez - Fotolia.com

Komentáře