IBM a Box představily aplikaci Expert Seller pro prodejní týmy s hardwarem od Applu

Aplikace určená pro uživatele iPadů a iPhonů nabídne komunikaci mezi podnikem a jeho prodejními týmy, analytické nástroje, správu obsahu a další možnosti.

IBM a Box představily aplikaci Expert Seller pro prodejní týmy s hardwarem od AppluSpolečnosti IBM a Box oznámily, že společně vytvořily cenově dostupnou verzi aplikace Expert Seller, která má pomoci usnadnit prodej a marketing. Aplikace v sobě spojuje řešení pro správu obsahu od Boxu s řešením Mobile First for iOS od IBM.

Jak napovídá název, aplikace je určena uživatelům systému iOS, tedy majitelům iPhonů a iPadů. Cena zatím nebyla zveřejněna, ale podle IBM bude aplikace levná a půjde ji nastavit a spustit během několika dní. Uživatelé budou platit formou měsíčního poplatku.

Pomocí Expert Selleru budou firmy moci rychle aktualizovat ceny, vlastnosti nebo promoakce a zasílat je do zařízení členů svých prodejních týmů.

Technologie od Boxu přidává správu obsahu, bezpečnostní stupně a možnost zobrazování náhledu obsahu, zatímco díky IBM bude aplikace vybavena analytickými nástroji.

Na světě již existuje velké množství aplikací pro prodejní týmy, ale spojení IBM, Applu a Boxu může být velmi silné. Úspěch aplikace bude podle analytiků záviset na tom, jak dobře dokáží tyto společnosti skloubit silné stránky svých řešení.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © Romolo Tavani - Fotolia.com

Komentáře