i4wifi.cz nově nabízí servery Turris Omnia a prodlouženou záruku na všechny produkty

Společnost získala autorizovanou distribuci na servery Turris Omnia od CZ.NIC a zároveň se rozhodl prodloužit záruku na veškerý sortiment svého e-shopu na 26 měsíců s možností dalšího prodloužení na pět let.

i4wifi.cz nově nabízí servery Turris Omnia a prodlouženou záruku na všechny produktySpolečnost i4wifi.cz oznámila, že se stala autorizovaným distributorem značky serverů Turris Omnia, za kterou stojí správce národní domény CZ.NIC. Tyto systémy jsou založeny na svobodném operačním systému OpenWrt, podle i4wifi.cz nabízejí vysoké zabezpečení a po celou dobu jejich životnosti je nabízena automatická aktualizace systému.

Distributor se v rámci zvyšování zákaznického komfortu zároveň rozhodl poskytnout svým partnerům a zákazníkům prodlouženou 26měsíční záruku na všechny produkty. Navíc je nově možné záruku prodloužit až na pět let. Benefit se vztahuje na všech 1 200 produktů z nabídky e-shopu i4wifi.cz.

Na celosvětovém trhu vždy vytipujeme, následně testujeme a nabízíme jen ty produkty, které bychom sami pro svůj bezdrátový internet použili. A když obstojí, zařadíme jej do naší nabídky. Víme, že výrobek je kvalitní a garanci proto můžeme takto prodlužovat,” uvedl obchodní ředitel distributora Martin Simandl.

Zdroj: i4wifi.cz

Úvodní foto: © olly - Fotolia.com

Komentáře