HyperX uvádí USB mikrofon QuadCast S s nastavitelným RGB podsvícením

RGB mikrofon má čtyři režimy snímání, vestavěný pop filtr pro odstranění rušivých hluků a proti vibrační úchyt. Podle výrobce funguje s většinou programů pro konference.

HyperX uvádí USB mikrofon QuadCast S s nastavitelným RGB podsvícením
Společnost HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology Company, rozšířila nabídku o nový samostatný mikrofon HyperX QuadCast S. Ten zaujme podsvícením s RGB efekty upravitelnými skrz program HyperX Ngenuity.

Novinka je vybavená proti otřesovým zavěšením, vestavěným pop filtrem a senzorem pro rychlé ztlumení poklepáním. Mikrofon je dle výrobce navržený tak, aby konzistentně přenášel kvalitní zvuk v průběhu streamů a videohovorů.

Mikrofon QuadCast S má čtyři polární vzory snímání – stereo, všesměrový, kardioidní a obousměrný. Ve spodní části pak má 3,5mm jack konektor pro přímý odposlech. Balení obsahuje stojánek s proti vibračním závěsem a adaptér pro ramena uchycená na stůl.

HyperX uvádí, že mikrofon funguje s většinou programů pro konference, volání nebo komunikaci a byl certifikovaný pro Discord and TeamSpeak. QuadCast S je kompatibilní s počítačem, konzolí PS4 a Mac.

Dostupnost a cena

USB mikrofon HyperX QuadCast S bude dostupný za doporučenou cenu 4 699 Kč.

Zdroj: HyperX
Úvodní foto: HyperX

Komentáře