Huawei v září uvede na trh nejvýkonnější smartphone nova 3 se čtyřmi fotoaparáty

Huawei uvede 1. září 2018 na český trh model Huawei nova 3, zástupce třetí generace sériové řady nova. Telefon se může pochlubit 24MPx duálním fotoaparátem s umělou inteligencí jak na přední, tak i na zadní straně.

Huawei v září uvede na trh nejvýkonnější smartphone nova 3 se čtyřmi fotoaparáty
U telefonu Huawei nova 3 očekávejte dvojitě zakřivené 3D sklo z obou stran přístroje. Smartphone nabízí přední 6,3palcový FullView displej s výřezem a poměrem stran 19,5:9.

Smartphone nova 3 bude na českém trhu k dispozici v černé barvě a variantě „Iris Purple“, která zaujme viditelným přechodem z barvy fialové do výraznějšího odstínu modré.

Telefon disponuje dvěma fotoaparáty vpředu (primární 24 MPx a sekundárními 2 MPx). První snímač se světelností f/2.0 je navržen tak, aby zachytil detaily, zatímco sekundární pomáhá při počítání hloubky ostrosti. Při spolupráci obou fotoaparátů je možné vytvářet zajímavý efekt bokehu.

„Umělá inteligence“ pomáhá i na předním fotoaparátu, kterému nabídne až 200 scénářů v osmi různých kategoriích, a to včetně režimu modré oblohy, rostliny nebo pláže.

Zadní fotaparát má 24MPx monochromatický snímač a 16MPx RGB snímač. Při zapnutí zadní kamery umělá inteligence automaticky identifikuje více než 500 typických scénářů ve 22 kategoriích.

Uživatel smartphonu ocení možnost odemčení displeje pomocí obličeje, a to podle výrobce i ve zhoršených světelných podmínkách.

Procesor Kirin 970 podporuje technologii GPU Turbo, která zvyšuje výkon při hraní graficky náročných her a aplikací. Pokud uživatel narazí při hraní na problém se sítí, smartphone umí optimalizovat připojení přepnutím na síť s nejnižší latencí.

Kromě toho dva SIM sloty, kterými telefon disponuje, podporují 4G a VoLTE a umožňují uživatelům hrát hry a volat současně.

Na telefonu poběží nejnovější verze EMUI 8.2.

Zdroj: Huawei
Úvodní foto: Huawei

Komentáře