HTC se spojilo s tvůrci snímku Ready Player One a přichystalo osm virtuálních zážitků

Osm různých virtuálních zážitků umožní majitelům zařízení HTC Vive nahlédnout do světa filmu Ready Player One od Stevena Spielberga ještě před jeho premiérou. Pokud se tento koncept osvědčí, může spustit nový trend.

HTC se spojilo s tvůrci snímku Ready Player One a přichystalo osm virtuálních zážitkůSpolečnost HTC představila ve spolupráci s tvůrci filmu Ready Player One osm nových zážitků pro virtuální realitu, které jsou inspirovány tímto očekávaným dobrodružným snímkem Stevena Spielberga.

Fanoušci si je budou moci vychutnat na headsetu HTC Vive zcela zdarma a získají je v obchodech Viveport a Steam, kde budou postupně uvolňovány, a to ještě před premiérou snímku, která je naplánována na 29. 3. 2018.

HTC oslovilo řadu vývojářských studií, která vytvořila tituly s názvy Battle for the OASIS, Rise of The Gunters, Gauntlet, Smash, Fracture, Aech`s Garage, The Distracted Globe Music Experience a Ready Player One: Avatar Creator.

Celý počin lze samozřejmě vnímat jen jako promo k novém filmu a mávnout nad ním rukou, ale stejně tak jej lze označit za důkaz postupujícího prolínání dříve oddělených světů a posunu konceptu virtuální reality do středního proudu.

Uvidíme, zda se tento přístup ukáže být životaschopným. Pokud ano, lze očekávat, že Ready Player One bude první vlaštovkou podstatně širšího trendu.

Zdroj: HTC

Úvodní foto: HTC

Komentáře