HTC má nového výhradního distributora a novou country managerku

Distribuci zařízení HTC pro český a slovenský trh obsatarává od listopadu 2016 výhradně společnost IRD distribution. Českou a slovenskou pobočku výrobce pak nově vede Sylwia Machnik-Kochan.

HTC má nového výhradního distributora a novou country managerkuMístní pobočka společnosti HTC má za sebou turbulentní změny. Výrobce jmenoval novou country managerku pro český a slovenský trh a má i nového distributora. Od listopadu mohou reselleři nakupovat telefony HTC výhradně u společnosti IRD distribuce.

Na dokončení restrukturalizace distribučních kanálů pak dohlédne Sylwia Machnik-Kochan, která byla nově jmenovaná šéfkou českého a slovenského zastoupení HTC. Dosud působila jako šéfka prodeje a marketingu polské pobočky, dříve pracovala například pro společnost Motorola.

Velmi mě těší, že se mohu podílet na rozvoji HTC v České a Slovenské republice, Věřím, že se společností IRD dokážeme posunout distribuci nejnovějších produktů HTC na novou úroveň,“ uvedla Machnik-Kochan ke svému jmenování.

HTC současně s výše uvedenými změnami uvádí na trh nové modely chytrých telefonů. Fanoušci značky se tak mohou těšit z dostupnosti telefonů jako jsou HTC 10, HTC Desire 10 Lifestyle a jejich další varianty.

Zdroj: HTC

Úvodní foto: HTC

Komentáře