HPE posiluje program Partner Ready, chce posunout partnery ke klíčovým segmentům

Změny v programu mají přinést jednodušší a celosvětově jednotný systém odměn pro partnery, kteří projevují aktivní zájem o klíčová řešení či služby, ve kterých HPE vidí vysoký potenciál k růstu.

HPE posiluje program Partner Ready, chce posunout partnery ke klíčovým segmentůmNedlouho po spuštění nového partnerského programu Dell EMC přichází se změnami v podpoře také společnost Hewlett Packard Enterprise. V jejím případě nejde o zcela nový projekt, ale o výrazné změny v současném programu Partner Ready.

Změny budou účinné od 1. 11. 2018 a jejich hlavním cílem bude zjednodušit spolupráci a odměnit partnery za aktivitu a investice v klíčových růstových oblastech v čele s hyperkonvergovanou infrastrukturou, softwarem nebo úložišti.

Partneři se mohou těšit na odměny zejména za prodej řešení a služeb Synergy, SimpliVityNimble Storage a 3PAR, stejně jako OneView, OneSphere, GreenLake nebo Datacentre Care, bez ohledu na to, ve kterém regionu působí.

HPE uvádí, že partneři, kteří projeví aktivní zájem o vytyčené růstové oblasti, dosáhnou na lepší rabaty a navíc je čeká rychlejší postup na vyšší partnerské úrovně. Odměny mají přijít již od prvního prodaného řešení či služby bez nutnosti plnit limity nebo cíle.

Zjednodušení se má dočkat i samotná struktura systému rabatů, která bude zahrnovat jen čtyři složky napříč všemi regiony na rozdíl od současných čtrnácti různých prvků. Systém má klást „zvláštní důraz“ na řešení GreenLake.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře