HPE a Nutanix odhalují plány pro hybridní cloud, nabídku uvedou v listopadu

Integrovaný hybridní cloud na bázi modelu řešení jako služba z dílny HPE a Nutanixu bude spuštěn v průběhu listopadu. Partnery čekají vylepšené rabaty a dosud nespecifikované nové příležitosti.

HPE a Nutanix odhalují plány pro hybridní cloud, nabídku uvedou v listopaduSpolečnosti HPE a Nutatix poodhalily roušku kolem plánované společné nabídky v oblasti hybridního cloudu. Ta by měla být uvedena na trh v průběhu listopadu. Partnerský kanál se podle firem může těšit na vylepšené rabaty a další obchodní příležitosti.

Nové integrované hybridní cloudové řešení jako služba bude podle vyjádření výrobců distribuována na lokální úrovni prostřednictvím společnosti Arrow.

Obě společnosti již uvedly server HPE ProLiant DX s integrovaným operačním softwarem od Nutanixu, který se nechal slyšet, že v této souvislosti zaznamenal nárůst registrací nových obchodů.

Nabídka HPE GreenLake jako služba, která zahrnuje i software Enterprise Cloud OS od Nutanixu a AHV hypervizor, bude k dispozici partnerům z celého světa rovněž v průběhu listopadu.

Zástupci HPE a Nutanixu však zatím neuvedli podrobnosti o nabízených rabatech ani dalších možnostech prodeje a marketingu. Podle Jaimeho Humpheyho, ředitele australské pobočky Nutanixu, se však bude jednat o zajímavou příležitost o partnery.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: Altron

Komentáře