HP vylepšuje možnosti správy IT a rozšiřuje balíček služeb HP Device as a Service

HP představilo na veletrhu v Barceloně několik novinek, mezi které patří například rozšíření služeb HP Tech Café Market a Walk Up do šedesáti zemí světa či dostupnost služby HP DaaS for Apple ve dvaceti evropských zemích. HP také přidalo nové možnosti analytiky a reportingu.

HP vylepšuje možnosti správy IT a rozšiřuje balíček služeb HP Device as a ServiceSpolečnost HP v rámci veletrhu MWC Barcelona oznámila rozšíření svého balíčku služeb s označením Device as a Service (DaaS), kterým chce zákazníkům a partnerům pomoci pokrýt širší spektrum potřeb a přinést moderní přístup ke správě IT.

HP proto přidalo nové možnosti analytiky a reportingu s nástrojem HP TechPulse, rozšířilo HP DaaS pro zařízení značky Apple i do Evropy a zároveň rozšířilo služby HP Tech Café Market a Walk Up po celém světě.

Moderní přístup k správě IT proto musí vycházet z porozumění firemním procesům, přinášet flexibilitu a zjednodušit způsob, jakým společnosti poskytují zaměstnancům pro jejich práci ta správná zařízení,“ vysvětluje Bill Avey, Global Head and General Manager, Personal Systems ve společnosti HP. 

TechPulse s analytikou pro Android a Mac

HP uvádí, že technologie HP TechPulse monitoruje a predikuje zdraví zařízení a umožňuje zákazníkům účinnější správu prostředí s více operačními systémy. Řešení nyní zahrnuje například prediktivní analytiku pro zařízení Android a Mac.

Mezi nová vylepšení dále patří report kompatibility hardwaru pro usnadnění přechodu na Windows 10, upravené reporty inventáře s možností ručně přidávat nová zařízení či vylepšený report pro BIOS pro zjištění potenciálních zranitelností.

Rozšíření chytrých automatů a DaaS pro Apple

Velkou novinkou z dílny HP je rozšíření dostupnosti chytrých výdejních a úložných automatů HP Tech Café Market do šedesáti zemí světa včetně České republiky. Toto řešení pomáhá správcům IT zefektivnit on-site servis díky systému chytré výměny a doplňování zařízení.

Společnost v neposlední řadě oznámila, že rozšiřuje službu HP DaaS for Apple, která je již nyní dostupná ve Spojených státech amerických a dvaceti evropských zemích včetně České republiky.

Zdroj: HP
Úvodní foto: HP

Komentáře