HP vyhlásilo eD system nejlepším regionálním distributorem spotřebního materiálu

Distributor si z březnové konference společnosti HP přivezl své první ocenění na regionální úrovni. V oblasti spotřebního materiálu eD system porazil veškerou konkurenci z oblasti střední a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky.

HP vyhlásilo eD system nejlepším regionálním distributorem spotřebního materiáluSpolečnost eD system se pochlubila dalším ocenění za rok 2017. Společnost HP ji na své březnové konferenci HP Distribution Partner Conference CEMA vyhlásila nejlepším distributorem spotřebního materiálu v regionu střední a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky.

Ocenění si velmi vážíme, je to pro nás v podstatě první titul takovéto globální úrovně,“ uvedl ředitel nákupu eD system Jan Novák (na snímku druhý zleva) s tím, že mezi kritérii, která HP hodnotilo, byl celkový obrat, nárůst obratu a počet aktivních zákazníků.

Společnost eD system si tak za rok 2017 připsala další úspěch. Na pomyslné poličce už má ocenění od české pobočky HP za distribuci PC a tiskáren, stejně jako cenu pro nejlepšího distributora hardwaru Oki a hned dvě ocenění od Canonu.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře