HP vyhlásilo eD system Czech nejlepším distributorem střední a východní Evropy

Tuzemský IT distributor eD system Czech získal ocenění Nejlepší HP PPS distributor v regionu CEE za rok 2014

HP vyhlásilo eD system Czech nejlepším distributorem střední a východní EvropyOcenění za nejlepšího HP PPS distributora v regionu střední a východní Evropy si dne 26. 11. 2014 převzal generální ředitel společnosti, Thierry Bitout, na distribuční konferenci v Aténách.

Děkujeme HP za projevenou důvěru. Vnímám toto ocenění jako výsledek naší snahy v průběhu roku 2014. Jdeme jednoznačně vpřed a naši partneři to vnímají,“ dodal generální ředitel společnosti eD system Czech, Thierry Bitout.

Generální ředitel společnosti eD system Czech, Thierry Bitout, při přebírání ocenění Nejlepší HP PPS distributor v CEE od Erica Lalliera, PPS vicepresidenta a generálního ředitele HP pro střední a východní Evropu.eD system Czech s HP spolupracuje od roku 2000 a od té doby získal opakovaně ocenění Největší distributor v oblasti prodeje produktů PPS (neboli Personal Printing System), které vyhlašuje HP ČR.

Letos se eD systemu povedlo získat ocenění i na evropské úrovni. „Je to výsledek dlouhodobé práce a úsilí celého HP týmu společnosti eD system,“ dodal Roman Vaníček, distribuční manažer společnosti HP.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře