HP přesouvá všechny akce do konce října 2020 do virtuálního prostoru

HP představilo iniciativy na pomoc partnerům a zákazníkům. Partneři značky mohou očekávat krátkodobé pobídky na pomoc se zvládáním provozních a finančních potíží, společnost zároveň oznámila, že všechny akce do konce fiskálního roku 2020 uspořádá ve virtuálním světě.

HP přesouvá všechny akce do konce října 2020 do virtuálního prostoruSpolečnost HP představila několik iniciativ, jež si kladou za cíl pomoci celosvětové komunitě prodejních partnerů zvládnout provozní a finanční problémy související s nákazou covid-19. Vedle možností financování bude HP nabízet i krátkodobé pobídky.

Tyto pobídky, vyvíjené dle specifik jednotlivých trhů, by měly prodejním partnerům pomoci řešit vypořádat se s obtížemi v oblasti provozu a financí vzniklými kvůli pandemii koronaviru. Nabídky se dle HP budou lišit podle geografické polohy a způsobilosti partnera.

Nad rámec toho HP zavedlo program pobídek s paušální sazbou a uvolnilo modely kompenzací, což přináší vyšší flexibilitu, linearitu a prodloužené lhůty pro zasílání výkazů a dokladů o výkonnosti. Konkrétní změny předají prodejním partnerům firemní týmy z jednotlivých trhů a zemí.

Jako celosvětová společnost chápeme význam globálních činností s lokální realizací. Namísto univerzálního postupu volíme přístup podle jedinečné, vyvíjející se dynamiky na úrovni jednotlivých trhů a zemí, v závislosti na mnoha faktorech,“ řekl Christoph Schell, obchodní ředitel HP.

Virtuální školení a platformy pro angažovanost

Univerzita HP chce partnerům poskytovat dovednosti a znalosti potřebné pro optimalizaci tržeb a zajištění firem do budoucna, a proto nabízí na vyžádání internetová školení v různých oborech, například výuku prodejních dovedností či produktová školení.

Partneři se podle výrocbe mohou přihlásit do přizpůsobených online digitálních vzdělávacích kanálů, navržených s ohledem na jejich specifické priority.

Společnost zároveň přesunula všechny akce ve fiskálním roce 2020 (konec 31. 10. 2020) do virtuálních modelů spolupráce, kde bude průběžně přinášet zprávy, informace a příležitosti ke kontaktu s využitím interních i externích spolupracovníků.

Kromě toho přesunula model angažovanosti zákazníků do online platformy se širokým tematickým záběrem, například v oblasti kancelářského tisku, bezpečnosti, řešení mobility a služeb HP.

Možnosti financování i tipy na zabezpečení

Skupina Integrated Financial Solutions společnosti HP aktuálně nabízí celou řadu možností financování a životního cyklu produktů, včetně odkladu, resp. snížení plateb až do roku 2021, krátkodobých pronájmů a hotovostní podpory pro zařízení HP ve vlastnictví zákazníků prostřednictvím zpětného pronájmu při prodeji.

HP zároveň spustilo podpůrný bezpečnostní program, jenž řeší potenciální rizika v oblasti kyberbezpečnosti u těch, kteří pracují nebo studují z domova. Kromě tipů a poradenství online nabízí HP zdarma zákaznické webináře.

Až do 30. 9. 2020 bude HP rovněž nabízet zdarma svoji službu HP Sure Click Pro, která pomáhá chránit uživatele před hrozbami souvisejícími s internetem, e-mailem a dokumenty.

Zdroj: HP
Úvodní foto: © Andres Rodriguez - Fotolia.com

Komentáře