HP představilo nové poradenské služby a řešení pro oblast firemního tisku

Novinky si kladou za cíl zvyšovat flexibilitu a růst firem. Došlo k posílení firmwaru pro podnikové a multifunkční tiskárny i k integraci s bezpečnostními technologiemi od Microsoftu a McAfee.

HP představilo nové poradenské služby a řešení pro oblast firemního tiskuSpolečnost HP představila řadu nových tiskových služeb a řešení, která pomáhají firmám k větší flexibilitě a růstu. Novinky zahrnují posílený firmware HP FutureSmart, Immersive Analytics Service a integraci s SCCM od Microsoftu a SIEM of McAfee.

Nová verze firmwaru HP FutureSmart 4 pro podnikové a multifunkční tiskárny dle výrobce nabízí zvýšenou produktivitu v kombinaci s přehlednějším a intuitivnějším uživatelským rozhraním.

Aktualizace přináší nové funkce včetně Serverless Job Accounting, která umožňuje tiskárnám zaznamenávat analytická data bez nutnosti mít centrální server a podporuje zrcadlení vybraných nastavení tisku přes USB na nové tiskárny

HP uvádí, že HP FutureSmart 4 bude dodáván s novými tiskárnami od HP. Zákazníci, kteří již vlastní tiskárny HP s firmwarem HP FutureSmart (zpětně až k modelům z roku 2012), mohou uprgradovat na novou verzi HP FutureSmart 4.

Mezi další novinku patří integrace Microsoft System Centrer Configuration Managera (SCCM), jež se v oblasti tiskových zařízení objevuje vůbec poprvé. IT správci budou moct spravovat zabezpečení tiskáren pomocí jednoho nástroje napříč všemi zařízeními v síti připojenými přes SCCM.

HP v neposlední řadě představilo integraci Security Information and Event Managementu (SIEM) od McAfee pro lepší monitoring hrozeb. Výrobce uvádí, že McAfee SIEM umožní prioritizaci, šetření a reakce na možné malwarové útoky na tiskárny HP.

Zdroj: HP

Úvodní foto: © tashatuvango - Fotolia.com

Komentáře