HP ocenilo nejlepší slovenské partnery, hlavní ceny si odnesly Nay a AutoCont SK

Nay a AutoCont SK získaly ocenění pro nejlepší partnery v maloobchodní, resp. komerční sféře. HP ocenilo také „skokany roku“ a nejlepšího distributora a prodejce spotřebního materiálu.

HP ocenilo nejlepší slovenské partnery, hlavní ceny si odnesly Nay a AutoCont SKSpolečnost HP poděkovala svým slovenským partnerům za spolupráci v roce 2016. Na slavnostním setkání v industriálních prostorech Design Factory v Bratislavě byli vyhlášení nejlepší obchodní partneři roku 2016.

Certifikáty pro nejlepší partnery předávala generální ředitelka HP pro český a slovenský trh Erika Lindauerová společně s channel manažerem Pavlem Machovským.

Cenu pro největšího retailového partnera si odnesla společnost Nay a cenu pro největšího komerčního partnera získal AutoCont SK.

„Skokanem roku“ ve smyslu největšího meziročního nárůstu tržeb z prodeje hardwaru v maloobchodní sféře se stala společnosti Euronics SK, v podnikové sféře pak nejvíce poskočila společnosti Softline Services.

Největším prodejcem v oblasti spotřebního materiálu byla vyhlášena společnost Pergamon a cenu pro nejlepšího distributora si odnesl eD system Slovakia.

Zdroj: HP

Úvodní foto: HP

Komentáře