HP, Fuji Xerox a Ricoh podporují inciativu za bezpečnostní standardy tiskáren

Výrobci tiskových zařízení se připojují k iniciativě za prosazování přísnějších průmyslových standardů pro bezpečnost tiskáren. Testem už prošly dvě firmwarové platformy HP a jedna Fuji Xerox.

HP, Fuji Xerox a Ricoh podporují inciativu za bezpečnostní standardy tiskárenSpolečnosti HP, Fuji Xerox a Ricoh se spojily s poskytovatelem produktových informací Keypoint Intelligence a podpořily jeho bezpečnostní testovací program pro multifunkční a tradiční tiskárny.

Trojice výrobců se tak zavázala k prosazování přísnějších průmyslových standardů pro bezpečnost tiskáren. V rámci programu dochází k podrobné analýze zařízení, dodržování zásad a odolnosti firmwaru.

Máme radost, že nás tyto firmy podpořily v pilotní fázi testování a že jejich platformy úspěšně prošly naším přísným testem,“ uvedl Randy Dazo, šéf společnosti Keypoint Intelligence.

Bezpečnostní certifikaci Keypointu obdržely dvě firmwarové platformy HP a jedna Fuji Xerox. Testování zařízení provádí Keypoint Intelligence spolu s akreditovanými firmami pro testování zabezpečení.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © tashatuvango - Fotolia.com

Komentáře