Honor se chce stát světovou čtyřkou ve výrobě chytrých telefonů

Značka Honor v nadcházejícím období bude navyšovat investice do technologického vývoje a rozšiřovat distribuční kanály. V útoku na globální čtyřku by Honoru měl pomoci i chytrý telefon s podporou sítě 5G, který značka představí ještě letos.

Honor se chce stát světovou čtyřkou ve výrobě chytrých telefonůZnačka Honor představila své globální cíle pro nadcházející období a dá se říct, že ambicemi nešetří. Honor si například klade za cíl stát se druhým největším výrobcem chytrých telefonů v Číně a čtvrtým největším na světě.

Vzestup značky potvrzuje i analýza IDC, podle níž zaznamenal globální trh chytrých telefonů v prvních třech čtvrtletích roku 2018 meziroční pokles o 3,1 %. Honor však ve stejném období vykázal 27,1% nárůst objemu prodejů při 170% meziročním nárůstu.

Honor v neposlední řadě plánuje nadále navyšovat investice do technologického vývoje a inovací a rozšiřovat distribuční kanály v rámci maloobchodu. Společnost dodala, že v průběhu tohoto roku představí první chytrý telefon s podporou sítě 5G.

Zdroj: Honor

Úvodní foto: © Romolo Tavani - Fotolia.com

Komentáře