Hlavní téma Red Hat Fora 2014: Trendy v oblasti transformace IT

Série 14 odborných konferencí napříč třemi kontinenty spojí IT odborníky, partnery a zákazníky společnosti Red Hat, aby diskutovali o novinkách v open source technologiích.

Hlavní téma Red Hat Fora 2014: Trendy v oblasti transformace ITRed Hat, poskytovatel řešení založených na open source technologiích, zveřejnil termín konání a detaily Red Hat Forum 2014 – série odborných konferencí, které se konají ve 14 městech po celé Evropě a na Blízkém východě. České Red Hat Forum se uskuteční 18. 6. v pražském Crowne Plaza Hotel.

Red Hat Forum otevře své brány v Dubaji a zaměří se na to, jak open source technologie mohou zjednodušit a optimalizovat IT a umožnit flexibilnější a efektivnější fungování podniků a organizací. Na fóru se budou především diskutovat výhody privátních a veřejných hybridních cloudových prostředí.

Experti společnosti Red Hat se ve svých prezentacích zaměří na příležitosti, které mohou podniky minout tehdy, nebudou-li dále rozvíjet své IT. Představí strategie, jak lze ke zdokonalení organizace využít IT oddělení, které svým rozvojem může přispět k rychlému obchodnímu úspěchu.

Účastníci konference se seznámí s různými případy použití open source technologií, krizovými scénáři a reálnými strategiemi.

Red Hat Forum s partnery

Red Hat Forum, jehož je ChannelWorld mediálním partnerem, poskytne ideální příležitost pro přímé seznámení se společností Red Hat i jejími partnery, včetně platinového partnera HP; stříbrných partnerů Unicorn Systems, Elos Technologies, EnterpriseDB; bronzových partnerů MHM a SEP a partnera z oblasti vzdělávání společnosti DataScript.

Co se chystá?

Účastníci se dozvědí, jak rozvíjet své podnikání s využitím nejnovějších IT trendů, a jak nejlépe vytěžit technologie, které mohou ovlivnit jejich výnosy a produktivitu.

 Aby se lépe vyhovělo potřebám a zájmům všech účastníků, přinese Red Hat Forum dvě paralelní sekce: obchodní a technickou.

Obchodně zaměřená sekce bude pojednávat o konkurenčních výhodách, které přinášejí inovace v IT, přínosech komunitně podporovaných inovací a efektivitě, které lze docílit přesunem do prostředí cloudu.

Technicky orientovaná sekce nabídne komplexní přehled technologických řešení, včetně novinek o očekávaném řešení Red Hat Entreprise Linux 7.

České publikum bude mít jedinečnou příležitost poslechnout si přednášky vrcholových manažerů Red Hatu, a mluvit s produktovými inženýry a technologickými experty i členy technické EMEA podpory.

Experti budou zodpovídat specifické technické dotazy, a umožní tak návštěvníkům hlouběji nahlédnout do myšlení a ekosystému společnosti Red Hat. Více informací zde.

Zdroj: Red Hat
Úvodní foto: Red Hat

Komentáře