Hlavní ceny ShopRoku 2015 získaly Alza.cz a LevneElektro.cz

Výsledky zákaznické ankety ShopRoku, kterou pořádá srovnávač Heureka, ukázaly spokojenost s e-shopy za loňský rok.

Hlavní ceny ShopRoku 2015 získaly Alza.cz a LevneElektro.czV anketě ShopRoku, kde rozhodují zákazníci e-shopů a odborná porota, pořádající portál Heureka vyhlašuje několik kategorií, mezi nimi hlavně ceny kvality a cenu popularity.

Cena kvality je výsledkem hodnocení zákazníků podle zkušeností s nákupem v e‑shopech za uplynulý rok. Několik milionů nakupujících vyplňuje dotazníky v rámci služby „Ověřeno zákazníky“.

Z hodnocení vyjdou vítězové a dva finalisté ve 13 kategoriích a vítězové v 38 podkategorií. Současně je vyhlášen absolutní vítěz, kterým se za rok 2015 stala Alza.cz.

V kategoriích výpočetní a telekomunikační technika a mobily a GPS zvítězila Alfa.cz, kategorii PC a příslušenství vyhrálo CZC.cz a sekci software vyhrál SW.cz.

Mezi e-shopy s PC hrami a herními zařízeními si nejlépe vedl xzone.cz. Kategorie tiskárny a příslušenství náleží e-shopu TisknuLevne.cz a segment kancelářské potřeby ovládl Xertec.

V segmentech elektro a bílé zboží zvítězilo LevneElektro.cz, kategorii foto ovládlo Centrum FotoŠkoda a první místo v sekci TV, video, audio si odnesl OnlineShop.cz.

Cena popularity

E-shopy hodnotí také Ceny popularity, kde uživatele vybírají nejoblíbenější internetové obchody. Hlasování zde probíhalo od 1. 12. 2015 do 28. 2. 2016. Vyhlášen byl jeden absolutní vítěz s největším počtem hlasů, které získalo LevneElektro.cz.

Zdroj: shoproku.cz
Úvodní foto: shoproku.cz

Komentáře