Hlasovali jste pro IT distributory a výrobce roku? Máte poslední týden

S kým se dělá byznys na českém a slovenském trhu ICT a spotřební elektroniky nejlépe? Nezapomeňte, hlasování v anketě ChannelWorld Awards končí 31. 1. 2016.

Hlasovali jste pro IT distributory a výrobce roku? Máte poslední týdenBěží poslední měsíc, ve kterém mohou prodejci, distributoři i výrobci ICT a spotřební elektroniky ohodnotit spolupráci za loňský rok.

On-line hlasování v 9. ročníku ankety ChannelWorld Awards na webu www.channelworld.cz/awards-2015  nebo www.distributor-roku.cz končí 31. 1. 2016.

Každý, kdo udělí svůj hlas v některé z kategorií IT distributorů roku a IT výrobců roku, má navíc nárok na roční předplatné tří časopisů zdarma.

Hlasovat v ChannelWorld Awards

Pro distributory mohou hlasovat výkonní zástupci prodejců, poskytovatelů služeb a zástupci výrobců. Výrobcům mohou udělit hlas prodejci, dodavatelé služeb a zástupci distributorů.

Hlasování bude uzavřeno 31. 1. 2016. ChannelWorld oznámí výsledky ankety na slavnostním vyhlášení, které se uskuteční v únoru 2016 za účasti výkonných zástupců oceněných a IDC jako metodického garanta.

Generálním sponzorem ankety je Bitdefender v distribuci společnosti IS4 Technologies.

Zdroj: ChannelWorld

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře