Hitachi plánuje globální expanzi s Lumadou, spojuje divize Vantara a Consulting

Spojení obou divizí je dalším krokem v plnění střednědobého plánu Hitachi. V něm se počítá s celosvětovou expanzí řešení postavených na platformě Lumada a dalším rozvojem digitálního podnikání.

Hitachi plánuje globální expanzi s Lumadou, spojuje divize Vantara a ConsultingSpolečnost Hitachi zveřejnila své plány na integraci divizí Hitachi Vantara a Hitachi Consulting. Od sloučení obou divizí si Hitachi slibuje posílení globální expanze řešení postavených na platformě Lumada.

Divize Vantara bude i nadále vyvíjet a dodávat datovou infrastrukturu, produkty na bázi cloudu, digitální řešení a řízené služby. Vantaru nově povede Toshiaki Tokunaga, současný předseda představenstva společnosti Hitachi Global Digital Holdings.

Hitachi Vantara posílí svůj digitální byznys a poskytování řešení, díky čemuž přinese partnerům a zákazníkům ještě větší přidanou hodnotu,“ uvedl Tokunaga. Obě divize budou od ledna 2020 pokračovat právě pod názvem Vantara.

Ve střednědobém horizontu se Hitachi plánuje soustředit na rozvoj digitálního podnikání, růst podílu firmy na celosvětovém trhu a dodávání společenské, environmentální a ekonomické hodnoty jak partnerům, tak zákazníkům.

Zdroj: IDG News Service, Hitachi

Úvodní foto: © Picture-Factory - Fotolia.com

Komentáře