HID Fargo INK1000, snadný a cenově efektivní potisk plastových karet

Tiskárna INK1000 z dílny společnosti Fargo nabízí potisk plastových karet inkoustovou technologií a vyhýbá se tak všem úskalím termosublimačních řešení. S přídavným modulem dokáže kartu nejen potisknout, ale také naprogramovat její čip.

HID Fargo INK1000, snadný a cenově efektivní potisk plastových karetZaměstnanecké, návštěvnické, členské nebo třeba věrnostní karty? Pokud je používáte nebo využívat plánujete, vaši pozornost si zaslouží tiskárna INK1000 pro jejich potisk inkoustovou technologií od matadora v oblasti personalizace karet – Fargo ze skupiny HID.

A nemusíte se omezovat jen na tato použití. Vytvářejte si sami třeba identifikační karty obsahující čárové nebo QR kódy pro zaměstnance i zákazníky. Nebo si navrhněte a rovnou vytiskněte své originální popisné štítky nebo cenovky s libovolnými grafikami, logy, texty apod., které budou skvěle graficky reprezentovat vaše podnikání.

Tiskárna vám k tomu nabídne plnou škálu barev a neuvěřitelně jemné rozlišení 1200600 bodů, které perfektně vykreslí i jemné linie čárových kódů nebo drobné písmo. A to vše za náklady výrazně pod úrovní obvyklou u běžných termosublimačních tiskáren. INK1000 tiskne samozřejmě na všechny běžné typy PVC karet, nemusíte shánět nic speciálního.

INK1000 byla navržena tak, aby se vám snadno a dobře ovládala, stejně jako vaše domácí inkoustová tiskárna:

 • Jednoduché intuitivní ovládání jediným tlačítkem s LED signalizací stavů.
 • Podavač na prázdné karty i výstupní zásobník jsou na stejné straně tiskárny, abyste měli při tisku vše pohodlně při ruce.
 • Díky malým rozměrům vám na stole v kanceláři nezabere moc místa.
 • Tiskovou cartridge se všemi základními barvami vyměníte velmi jednoduše. Obsahuje i tiskovou hlavu, takže s výměnou cartridge rovnou měníte i ji, zatímco u běžných termosublimačních tiskáren je fixní tisková hlava prakticky nejdražší součástí na výměnu v případě poškození.
 • Díky absenci tiskové pásky, běžné u standardních typů termosublimačních tiskáren pro potisk karet, nemusíte řešit problémy jako je roztržení pásky, její skrčení nebo nežádoucí přilepení na povrch karty.
 • Přehledný softwarový ovladač vás bude informovat o přibližném zbývajícím počtu karet k potištění s aktuálním stavem inkoustu v cartridgi, umožní nastavit si různé parametry tisku nebo si pro kontrolu vytisknout některé z připravených vzorových karet.

V případě, že bezkontaktní přístupové karty potřebujete nejen potisknout, ale i naprogramovat, můžete INK1000 využít i jako jejich programátor. Jako volitelné příslušenství totiž máte k dispozici i modul kodéru bezkontaktních karet, o který lze tiskárnu doplnit. Pak jediným průchodem karty tiskárnou bude nejen potištěna, ale i naprogramována, nebo vyčtena – jak jen budete potřebovat.

O potisk i programování karet se postará například návrhový program AsureID, který si skvěle rozumí se všemi tiskárnami Fargo. Ale použít můžete samozřejmě jakýkoliv jiný software, na který jste zvyklí. 

Pokud nebudete s objednávkou tiskárny otálet, získáte k tiskárně od distributora i návrhový software AsureID zcela zdarma. Platí jen do vyprodání aktuálních zásob.

INK1000 v kostce

 • nízké náklady na tisk
 • tisk na běžné pvc karty
 • jedna inkoustová cartridge – extrémně jednoduchá manipulace i výměna
 • ovládání stejně jednoduché jako u vaší domácí tiskárny
 • potisk 100% plochy karty bez bílých proužků na krajích
 • volitelné programování bezkontaktních karet během potisku

Tedy pro shrnutí: INK1000 = nízkonákladový plnobarevný potisk plastových karet, bez nutnosti učit se něco nového. A s volitelnou možností programování bezkontaktních karet.

Chcete se o tiskárně dozvědět ještě více?

Koukněte sem: https://www.hidglobal.com/products/id-card-and-badge-printing/fargo/ink1000 nebo sem: https://adiglobal.cz/cz/products/qr=INK1000

Zdroj: ADI Global
Úvodní foto: ADI Global

Komentáře