Herní značka Mad Catz povstala z popela a přichystala si nové produkty

Po necelém roce od vyhlášení úpadku se značka Mad Catz vrací na herní scénu, pod novým majitelem a s portfoliem periferií zaměřených na majitele herních PC.

Herní značka Mad Catz povstala z popela a přichystala si nové produktyPokud jste v nedávné době neslyšeli o značce herních periferií Mad Catz, není divu. Firma se na podzim roku 2016 začala zbavovat zaměstnanců, prodala Logitechu své portfolio leteckých periferií Saitek a později vyhlásila úpadek.

Nyní, necelý rok poté, je Mad Catz zpět s novým portfoliem, které cílí na majitele herních PC. Nabídka zahrnuje osm myší, pět podložek, dvě mechanické krávesnice a dvoje sluchátka. Obnovená značka bude debutovat na blížícím se veletrhu CES 2018.

Zajímavým produktem je bezdrátová myš RAT Air, která bude dodávaná s RGB podložkou, jež poslouží k jejímu napájení. Samotná myš v sobě nemá žádnou baterii, díky čemuž by mohla být velmi lehká. Pokud nebude podložka po ruce, bude myš možné připojit kabelem.

Obnovená značka Mad Catz patří čínským majitelům, údajně bývalým pracovníkům z továrny, která dříve vyráběla její produkty. Někdejší tým designérů sice přešel v rámci zmíněné akvizice pod Logitech, ale přesto bude zajímavé sledovat, co si nový Mad Catz přichystá příště.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: Mad Catz

Komentáře