Helena Maršíková jmenována globální ředitelkou channel marketingu v GFI Software

Nyní je zodpovědná za americké trhy, ale také za Českou republiku a Slovensko.

Helena Maršíková jmenována globální ředitelkou channel marketingu v GFI SoftwareGFI Software, dodavatel bezpečnostních řešení, jmenoval Helenu Maršíkovou na globální pozici channel marketing director v regionu Severní a Jižní Ameriky, Česka a Slovenska. Je zodpovědná za marketingovou podporu partnerů.

Helena Maršíková přišla z Kerio Technologies, kterou GFI Software koupil začátkem letošního roku. Součástí marketingového týmu Keria byla od roku 2004. Od roku 2015 pracovala jako marketingová ředitelka pro partnerský prodej Kerio z kalifornského San Jose.

Potvrzením marketingových dovedností Heleny Maršíkové je nedávné zařazení do seznamu Women of the Channel 2017 časopisu CRN, který každoročně oceňuje ženy z celého světa za jejich profesní schopnosti, praktické výsledky a oddanost partnerskému byznysu.

Partnerská podpora ze strany Heleny je od samého počátku na vysoké profesionální úrovni a její aktuální pozice v rámci GFI Software je toho důkazem,“ uvedl v oznámení Zdeněk Bínek zodpovědný za distribuci a prodej řešení GFI Software v České republice a na Slovensku.

Zdroj: GFI

Úvodní foto: GFI Software

Komentáře