Headset Genius HS-970BT připojí přes Bluetooth až dvě zařízení současně

Firma Genius přináší na trh nový Bluetooth headset Genius HS-970BT, který chce oslovit kvalitním poslechem hudby, pohodlným telefonováním a to vše současně až ze dvou různých Bluetooth zařízení.

Headset Genius HS-970BT připojí přes Bluetooth až dvě zařízení současně
Tento headset je určen pro všechny uživatele, kteří hledají stylový headset pro všechna použití a který je snadno přenosný.

Genius HS-970BT je náhlavní headset s uzavřenými mušlemi, který nabízí poslech hudby prostřednictvím bezdrátového přenosu Bluetooth 4.0 využívajícímu kodek aptX.

Díky podporovanému připojení až dvou Bluetooth zařízení současně, může uživatel poslouchat hudbu z jednoho zařízení například PC a přitom být zároveň připojen ke svému mobilnímu telefonu a moci tak přijmout příchozí hovor.

Díky vestavěnému mikrofonu tak lze kdykoliv telefonovat a zároveň mikrofon nepřekáží během pohybu.

Díky funkci NFC je připojení headsetu HS-970BT k  zařízení s podporou této funkce jednoduché. Stáčí pokud headset k takovému zařízení přiložíte a ony se spárují.

Pro případ, že bude potřeba skladbu přeskočit, změnit úroveň hlasitosti nebo pozastavit, je headset vybaven dálkovým ovládáním na pravém sluchátku, který komunikuje spolu se zařízením.

Aby bylo možné headset využívat na cestách, byl navržen tak aby se dal složit. Genius HS-970BT je vybaven také vstupem line In, který umožňuje jeho připojení pomocí běžného 3,5mm konektoru k jakémukoliv zařízení s audio výstupem.

Specifikace:

Genius

HS-970BT

Provedení

Bezdrátové

Připojení

Bluetooth 4.0, Jack

Baterie

Lithium Ion

Rozměry

176.6 x 188.6 x 71 mm

NFC

ano

Součást balení

HS-970BT, USB nabíjecí kabel, 3.5mm Jack audio kabel

Zdroj: Genius
Úvodní foto: Genius

Komentáře