HAL3000 Online Gamer má první dvoujádrové Pentium se 4 vlákny

Výrobce HAL3000 uvádí na trh novou ekonomicky dostupnou herní sestavu HAL3000 Online Gamer s výkonem dříve vídaným pouze u sestav o třídu vyšší kategorie.

HAL3000 Online Gamer má první dvoujádrové Pentium se 4 vlákny
Cílem HAL3000 Online Gamer je poskytnout herní sestavu s dostatečným výkonem zaručujícím hraní populárních online titulů. Díky tomu si hráči užijí například League of Legends, Counter Strike: Global Offensive či World of Tanks na velmi vysoké nastavení detailů.

Dedikovaná grafická karta GeForce GTX 1050 ve vyladěné OC edici MSI pak umožňuje hraní i náročnějších titulů, jako například GTA 5 na vysoké či velmi vysoké detaily. Díky moderní architektuře Pascal navíc nabídne výborné provozní vlastnosti.

Sestava je založena na procesoru Intel Pentium G4560 z nejnovější 7. generace Kaby Lake, který poprvé přináší dvoujádrový model Pentium se čtyřmi vlákny. Procesor je tedy schopný zpracovat až čtyři instrukce zároveň díky technologii Hyper-Threading, přičemž nabízí také vysokou pracovní frekvenci 3,5GHz.

Sestava je tak vhodná nejen pro hráče, ale také pro studenty, a dokáže zastoupit další potřebné úlohy ostatních členů domácnosti. HAL3000 Online Gamer je totiž zároveň dobře využitelné multimediální či pracovní centrum, které umožňuje zapojení až tří monitorů současně, a poskytne dostatek výkonu i na náročnější multimediální úlohy.

Navíc jsou sestavy HAL3000 vždy vybavené nadstandardní zárukou a servisní službou Bezstarostný Servis HAL3000 na 3 roky. Tato služba zaručuje opravu počítačové sestavy včetně odvozu, opravy a zpětného dovozu na určené místo do deseti pracovních dní.

Zdroj: 100Mega Distribution
Úvodní foto: 100Mega Distribution

Komentáře