GTS Slovakia se přejmenovala na společnost Benestra

Slovenský telekomunikační operátor, společnost GTS Slovakia, bude nově působit pod názvem Benestra.

GTS Slovakia se přejmenovala na společnost BenestraGTS Slovakia tak již nebude používat jméno, pod kterým působila po vyčlenění ze skupiny GTS Central Europe.

„No­vá znač­ka ne­me­ní na­šu do­te­raj­šiu mi­siu," uvedl v oznámení Sta­nis­lav Mol­čan, coun­try ma­na­ger a jednatel společnosti Benestra.

Název společnosti, který přišel v platnost od 1. 12. 2014, je kombinací slov bene (z latin. dobře, dobrý) a orchestra evokující dobře fungující systém postavený na souhře několika prvků.

Benestra je slovenský telekomunikační operátor, který dlouhodobě poskytuje komunikační a IT řešení především pro firemní klienty, přičemž portfolio poskytovaných služeb zahrnuje řešení hlasových a datových komunikací, připojení do internetu, datových center a hostingových služeb na fyzických i virtuálních (cloud) platformách.

Společnost vstoupila na slovenský trh v roce 1999. Od roku 2006, po sloučení pěti firem na alternativním telekomunikačním trhu, působila pod hlavičkou GTS Nextra. Od roku 2010 se díky další akvizici rozrostla o Dial Telecom. Do 31. května 2014 byla společnost součástí uskupení GTS Central Europe.

Zdroj: Benestra
Úvodní foto: Benestra

Komentáře