Gordic založil partnerskou síť pro své platformy GINIS a Gyber

Nový Gordic Partner Program má prvních jedenáct členů z řad tuzemských integrátorů, dodavatelů a konzultantů, kteří splnili certifikační podmínky pro prodej, implementaci a podporu otevřených platforem GINIS a Gyber Enterprise+.

Gordic založil partnerskou síť pro své platformy GINIS a GyberSpolečnost Gordic představila program, který se má stát základem pro vznik nové partnerské sítě a rozšířit počet nezávislých dodavatelů otevřených informačních systémů pro oblast veřejné správy a internetu věcí.

Gordic Parter Program se již pyšní první vlnou certifikovaných partnerů z řad tuzemských integrátorů, dodavatelů technologických projektů i menších konzultačních společností. Programu se účastní společnosti Autocont CZ, Ness Czech, Techniserv IT a osm dalších.

Partneři jsou díky certifikaci oprávněni poskytovat služby rozvoje a integrace platforem GINIS Enterprise+ (platforma pro veřejnou správu) a Gyber Enterprise+ (platforma pro internet věcí). Nyní budou následovat produktové certifikace jednotlivých pracovníků k oběma platformám.

Podmínkou k získání certifikátu bylo splnění podmínek pro vstup do programu, které zahrnují řadu kvalifikačních předpokladů a aktivní účast na odborných seminářích. Ředitel Gordiku Jaromír Řezáč dodává, že program zůstává nadále otevřený dalším případným zájemcům.

Zdroj: Gordic

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře