Google se vrhá do retailu, v New Yorku otevírá první kamennou prodejnu

Prostory Googlu ve čtvrti Chelsea budou při dodržování aktuálních hygienických opatření sloužit jako prodejna, showroom a výdejna zboží objednaného z internetu. Otevření je naplánované na léto.

Google se vrhá do retailu, v New Yorku otevírá první kamennou prodejnuSpolečnost Google oznámila, že se v New Yorku chystá vybudovat svůj vůbec první retailový obchod. Kamenná prodejna ve čtvrti Chelsea by měla být otevřena už průběhu léta 2021.

Uvnitř zákazníci najdou širokou škálu produktů od společnosti Google, od telefonů Pixel přes produkty Nest, zařízení Fitbit až po Pixelbooky a další. Na místě bude rovněž možné vyzvedávat objednávky provedené přes internetový obchod Googlu.

Na prodejně budou také odborníci Googlu, kteří budou zákazníkům pomáhat s řešením problémů, jako jsou například prasklé obrazovky na telefonech Pixel, nebo s instalacemi programů. K dispozici budou i různé tematické workshopy.

Google nezapomněl ani na pandemická opatření. V celém obchodě bude nutné nosit ochranu úst a nosu, dodržovat přísnou hygienu a řídit se podle pravidel sociálního distancování. Společnost navíc slibuje, že bude prostory několikrát denně čistit.

Zdroj: Google

Úvodní foto: Google

Komentáře