Google reaguje na epidemii, nabídne videokonference zdarma

Uživatelé G Suite a G Suite for Education z celého světa budou moci až do 1. 7. 2020 zdarma využívat službu Hangouts Meet. Ta je za normálních okolností dostupná pouze pro majitele podnikových edic sad G Suite.

Google reaguje na epidemii, nabídne videokonference zdarmaSpolečnost Google se rozhodla pomoci zaměstnancům, pedagogům a studentům, jež kvůli epidemii koronaviru COVID-19 musí pracovat na dálku, a zdarma jim zpřístupnila aplikaci Hangouts Meet pro pokročilé videokonference.

Vidohovory budou moci bez poplatků využívat všichni zákazníci se sadami aplikací pro produktivitu G Suite a G Suite for Education. Nabídka platí i organizování větších setkání s až 250 účastníky v jednom hovoru či živé vysílání pro až 100 000 diváků.

Uživatelé rovněž mají možnost schůzky nahrávat a ukládat je na Disk Google. Jedná se o funkce, které jsou obvykle k dispozici v podnikových edicích sad G Suite. Všichni zákazníci je budou moci zdarma využívat až do 1. 7. 2020.

Google rovněž dodal, že aktivně pracuje na rozšiřování infrastruktury tak, aby byla schopná pojmout zvýšenou poptávku po Hangouts Meet a zajistit plynulý a spolehlivý přístup ke službě.

Zdroj: Google

Úvodní foto: © apops - Fotolia.com

Komentáře