Google Cloud a VMware posilují partnerství, spouští společnou službu

Služba Google Cloud VMware Solution provozovaná společností CloudSimple využívá infrastrukturní řešení VMware Cloud Foundation. Dle zástupce VMwaru má umožnit zákazníkům rychle uvádět nové služby na trh a snadno je provozovat v hybridním cloudovém prostředí.

Google Cloud a VMware posilují partnerství, spouští společnou službuSpolečnosti Google Cloud a VMware představily novou službu Google Cloud VMware Solution by CloudSimple, která umožňuje provozovat pracovní zátěže VMware na platformě Google Cloud a zvyšuje možnost volby i flexibilitu řešení.

Zákazníci chtějí stále častěji provozovat důležité pracovní zátěže v cloudu Google,“ řekl Thomas Kurian, generální ředitel Google Cloudu. „Partnerství s VMwarem a možnost provozovat takové pracovní zátěže považujeme za významný přínos.“

Dodal, že zákazníci budou moci využít klíčové schopnosti a vlastnosti platformy Google Cloud, jako je bezpečná, výkonná, globální a vysoce dostupná infrastruktura, umělá inteligence, strojové učení a analýza.

Díky řešení VMware on Google Cloud Platform budou zákazníci moci využívat všechny nástroje VMware, na které jsou zvyklí, a rychle uvádět nové služby na trh a snadno a bezpečněji je provozovat v hybridním cloudovém prostředí,“ uvedl Sanjay Poonen, ředitel VMwaru pro provoz zákaznických systémů.

Řešení navrhla, vyvinula a provozuje společnost CloudSimple s využitím infrastrukturního řešení VMware Cloud Foundation. Služby zahrnují VMware vSphere, vSAN a NSX nasazené v GCP a provozované společností CloudSimple.

Google Cloud bude ve spolupráci se společností CloudSimple zajišťovat první linii podpory zákazníků. Provoz kriticky důležitých aplikací bude podložen smlouvami o kvalitě služby (SLA), jaké firemní zákazníci požadují.

Cílem CloudSimple je umožnit zákazníkům přenášet pracovní zátěže z privátního do veřejného cloudu bez přerušení provozu. Velmi proto vítáme partnerství s VMware a Google Cloud,“ řekl Guru Pangal, zakladatel a společnosti CloudSimple.

Zdroj: VMware
Úvodní foto: © bloomua - Fotolia.com

Komentáře